VLetenky

Malajzia s Qatar Airways od 438 EUR

Pulau Rawa
Tropický ostrov Pulau Rawa pri (juho)východnom pobreží Malajzie (foto: Phalinn Ooi/Flickr/CC BY 2.0)

Fenomenálne malajské ostrovy i Singapur spoznáte (aj počas letných prázdnin) zásluhou spoločnosti Qatar Airways v spolupráci s partnermi z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky do malajského Johor Bahru sa dajú kúpiť za 438 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho letiska. Tarifné podmienky určujú cesty od 20. januára do 10. decembra 2015, min. dobu pobytu 5 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 15. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas uvedenej doby platnosti tarifu.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Malajzie môže byť odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 8. júla s návratom z malajského Johor Bahru (JHB) dňa 22. júla 2015.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Johor Bahru za 438 EUR (08.07.-22.07.2015)
Budapešť – Johor Bahru za 446 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Johor Bahru za 457 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Johor Bahru za 458 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Johor Bahru za 12746 CZK (rezervácia v ČJ)

Južná partia kontinentálnej Malajzie

Hraničný Johor Bahru – najjužnejšie mesto Malajského polostrova, pevninskej Eurázie a brána do neďalekého Singapuru, Vás prekvapí množstvom Singapurčanov (chodiacimi sem na krátke výlety) a poslednými rozumnejšími cenami za ubytovanie v porovnaní so Singapurom. Východné pobrežie skrýva nádherné ostrovy s očarujúcimi plážami, zatiaľ našťastie nie masovo navštevované Pulau Tioman či Pulau Rawa (v blízkosti Mersingu) a Pulau Perhentian (neďaleko Kota Bharu).

0