VLetenky

Malajské Langkawi s Qatar Airways od 438 EUR

Pulau Langkawi
Sugestívne plážové scenérie malajského Pulau Langkawi (foto: James Rosie/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen fenomenálne severomalajské súostrovie Langkawi máte šancu vzliadnuť zásluhou ponuky Qatar Airways v spolupráci s partnermi z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky na Pulau Langkawi sa predávajú za 438 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho letiska. Tarifné podmienky stanovujú cesty od 20. januára do 10. decembra 2015, min. dobu pobytu 5 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 15. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas uvedeného času platnosti tarifu.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z Budapešti (BUD) dňa 2. marca s návratom z malajského Langkawi (LGK) dňa 16. marca 2015.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Langkawi za 438 EUR (02.03.-16.03.2015)
Budapešť – Langkawi za 447 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Langkawi za 457 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Langkawi za 458 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Langkawi za 12746 CZK (rezervácia v ČJ)

Langkawi

Pôvabné súostrovie Pulau Langkawi, pozostávajúce z vyše stovky prekrásnych ostrovov v nádhernom Andamanskom mori, Vás čaká asi 30 km na západ od severozápadného kúta malajskej pevniny (taktiež v neveľkej vzdialenosti od Thajska). Nájdete na ňom nielen čarovné pláže, pôsobivé hory, husté dažďové pralesy i populárnu duty-free zónu.

Zo samotného Langkawi sa máte možnosť dopraviť lodnou dopravou do pevninskej Malajzie (Kuala Perlis a Kuala Kedah) či na malajský ostrov Penang (Georgetown) v blízkosti mesta Butterworth. Pomerne ľahko bude dostupný aj Satun v pevninskej časti juhozápadného Thajska či neďaleký thajský ostrov Ko Lipe (s možnosťou pokračovania ďalej nielen v rámci Tarutao National Park).

0