VLetenky

Malajské Langkawi s Etihad Airways od 442 EUR

Pulau Langkawi
Sugestívne plážové scenérie malajského Pulau Langkawi (foto: Abhilash Sahoo/Pexels/CC0)

Nielen severomalajské tropické súostrovie Langkawi si máte šancu pozrieť zásluhou leteckej spoločnosti Etihad Airways v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Pulau Langkawi sa dajú kúpiť za 442 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 24. do 29. decembra 2021, min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 31. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) na konci decembra 2021.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 28. decembra 2021 s návratom z malajského Langkawi (LGK) dňa 6. januára 2022.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Langkawi za 442 EUR (28.12.2021-06.01.2022)

VIE-LGK
Viedeň, Rakúsko – Langkawi, Malajzia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Langkawi

Pôvabné súostrovie Pulau Langkawi, pozostávajúce z vyše stovky prekrásnych ostrovov v nádhernom Andamanskom mori, Vás čaká asi 30 km na západ od severozápadného kúta malajskej pevniny (taktiež v neveľkej vzdialenosti od Thajska). Nájdete na ňom nielen čarovné pláže, pôsobivé hory, husté dažďové pralesy aj populárnu duty-free zónu.

Zo samotného Langkawi sa dá dopraviť lodnou dopravou do pevninskej Malajzie (Kuala Perlis a Kuala Kedah) či na malajský ostrov Penang (Georgetown) v blízkosti mesta Butterworth. Pomerne ľahko bude dostupný aj Satun v pevninskej partii juhozápadného Thajska či neďaleký thajský ostrov Ko Lipe (s možnosťou pokračovania ďalej nielen v rámci Tarutao National Park).

0