VLetenky

Malajské Langkawi s Condor Airlines od 437 EUR

Pulau Langkawi
Sugestívne plážové scenérie malajského Pulau Langkawi (foto: lawyergaoge/Pixabay/CC0)

Nielen severomalajské tropické súostrovie Langkawi máte príležitosť navštíviť zásluhou nemeckej leteckej spoločnosti Condor v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Pulau Langkawi sa predávajú za 437 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve počas novembra/decembra 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 11. novembra s návratom z malajského Langkawi (LGK) dňa 15. novembra 2019.

Rezervácia letenky:
Praha – Langkawi za 437 EUR (11.11.-15.11.2019)

PRG-LGK
Praha, Česko – Langkawi, Malajzia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Langkawi

Príťažlivé súostrovie Pulau Langkawi, pozostávajúce z viac ako stovky nádherných ostrovov v prekrásnom Andamanskom mori, Vás očakáva asi 30 km na západ od severozápadného kúta malajskej pevniny (takisto v neveľkej vzdialenosti od Thajska). Nájdete na ňom nielen kúzelné pláže, impresívne hory, husté dažďové pralesy i obľúbenú duty-free zónu.

Zo samotného Langkawi sa možno dopraviť lodnou dopravou do pevninskej Malajzie (Kuala Perlis a Kuala Kedah) či na malajský ostrov Penang (Georgetown) blízko mesta Butterworth. Relatívne ľahko bude dostupný i Satun v pevninskej časti juhozápadného Thajska či neďaleký thajský ostrov Ko Lipe (s možnosťou pokračovania ďalej nielen v rámci Tarutao National Park).

0

Add a Comment