VLetenky

Londýn s Ryanair od 30 EUR

Stonehenge
Fantastický slnovrat v dramatickom Stonehenge v južnom Anglicku (foto: Taro Taylor/Flickr)

Nielen znamenitú metropolu Spojeného kráľovstva možno spoznať (aj v priebehu víkendu) počas zimy s leteckou spoločnosťou Ryanair (s odletom zo slovenskej metropoly Bratislava).

Spiatočné letenky do britského hlavného mesta Londýn kúpite za 30 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika na londýnsky Luton (LTN). Uvedená suma platí pri platbe debetnou kartou (napr. Visa Electron, pri “kreditkách” zaplatíte naviac poplatok 2%) a pri cestovaní s príručnou batožinou (povolené 2 ks). Podmienky predaja určujú cesty od 1. do 31. januára 2015 a nákup do 4. novembra. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas uvedenej doby platnosti tarifu (t.j. januári 2015).

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z Bratislavy (BTS) dňa 23. januára (piatok večer) a návrat z londýnskeho letiska Luton (LTN) dňa 25. januára 2015 (nedeľa večer).

Rezervácia letenky:
Bratislava – Londýn-Luton za 30 EUR (23.01.-25.01.2015)

Ako do Londýna z letiska?

Najekonomickejšiu prepravu za neveľkú sumu (od 2 GBP pri nákupe v dostatočnom časovom predstihu) medzi medzinárodnými londýnskymi letiskami Luton, Stansted, Gatwick a centrom mesta zabezpečuje nízkonákladový dopravca EasyBus (dcérska spoločnosť EasyGroup, do ktorej patrí aj low costová aerolínia Easy Jet). Ak sa potrebujete presunúť do centra Londýna, poslúži Vám linka oranžového EasyBus-u z Lutonu (a zo Stanstedu) na Baker Street.

0