VLetenky

Lisabon s TAP Portugal od 90 EUR

Sintra
Palácio de Monserrate pri historickom Sintra v blízkosti Lisabonu (foto: ENRIC SAGARRA/Pixabay/CC0)

Nielen na prehliadku pohodového Lisabonu (i v rámci “predĺženého víkendu”) máte príležitosť využiť priame spojenie leteckej spoločnosti TAP Portugal (Star Alliance) z rakúskej Viedne.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do portugalského hlavného mesta Lisabon sú v predaji za 90 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas prvého kvartálu roku 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 21. februára (štvrtok) s návratom z portugalského Lisabonu (LIS) dňa 25. februára 2019 (pondelok).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Lisabon za 90 EUR (21.02.-25.02.2019 / štvrtok – pondelok)

VIE-LIS
Viedeň, Rakúsko – Lisabon, Portugalsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Lisabon

Príťažlivý portugalský Lisabon sa môže popýšiť prívlastkom najzápadnejšieho hlavného mesta (kontinentálnej) Európy. V rámci európskeho svetadielu sa taktiež zaraďuje medzi miesta s najteplejšími zimami (a aj preto sa jeho návštevy v chladnejšom čase nemusíte obávať). Bol vybudovaný (takisto ako Rím rovnako) na siedmich pahorkoch, pri ústí rieky Tajo (Tagus) do Atlantiku.

Aj keď obrovské množstvo cestovateľských pozoruhodností Vás čaká i v samotnom rušnom Lisabone, v žiadnom prípade si nenechajte ujsť návštevu neďalekého historického “mestečka” Sintra s nádherným zámkom. Relatívne ďaleko to nebudete mať ani do najzápadnejšieho bodu pevninskej Európy – neskutočne fotogenického mysu Cabo da Roca.

0