VLetenky

Ligúria s Volotea za 115 EUR

Cinque Terre
Mestečko Vernazza – Parco Nazionale delle Cinque Terre (foto: Ștefan Jurcă/Flickr/CC BY 2.0)

Fotogenický región Ligúria v severozápadnom Taliansku máte príležitosť spoznať (aj na začiatku letného obdobia) pri využití priamych letov spoločnosti Volotea z Viedne.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do talianskeho veľkomesta Janov sú v predaji za 115 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou, pričom členovia vernostného programu aerolínie pod názvom Supervolotea zaplatia iba 95 EUR.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu júna a septembra 2017 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Ligúrie nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 17. júna (sobota) a návrat z Janova (GOA) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 24. júna 2017 (sobota).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Janov za 115 EUR / 95 EUR so Supervolotea (17.06.-24.06.2017 / manuálne zadanie)

Ligúria

Nádhernú Ligúriu vytvára viac ako 300 km dlhý pás pobrežia Stredozemného mora medzi hranicou s Francúzskom (Menton/Ventimiglia) a toskánskou Pisou. Krajina má podobný fantastický skalnatý charakter ako susedné francúzske Azúrové pobrežie. Pútavé prímorské letovisko San Remo na západe oblasti oddeľuje od centra Ligúrie, 600-tisícového Janova, vzdialenosť vyše 100 km.

Medzi najpôvabnejšie partie Ligúrie sa zaraďuje Parco Nazionale delle Cinque Terre, rozkladajúci sa blízko mesta La Spezia (približne na polceste medzi Janovom a Pisou). Päť výnimočne impresívnych dediniek ležiacich v tomto národnom parku (Monterosso al Mare, Vernazza, Corniglia, Manarola a Riomaggiore) sa radí k najskvelejším miestam celého Apeninského polostrova.

0