VLetenky

Lesbos s Eurowings za 60 EUR

Skala Eresou
Lokalita Molyvos na subtropickom súostroví Lesbos (foto: Costis STEFANOU/Wikimedia Commons/CC0)

Cestovatelia túžiaci po objavovaní excelentných gréckych ostrovov (na konci letného obdobia) majú možnosť využiť ponuku priamych letov spoločnosti Eurowings na pohodový Lesbos z rakúskej Viedne.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na subtropické súostrovie Lesbos sa dajú kúpiť za 60 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve od začiatku septembra do konca októbra 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Lesbos nech bude napr. odletom z rakúskej Viedne (VIE) dňa 22. septembra (sobota) a návrat z gréckeho Mytilene (MJT) dňa 29. septembra 2018 (sobota).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Lesbos za 60 EUR (22.09.-29.09.2018 / sobota – sobota)

VIE-MJT
Viedeň, Rakúsko – Lesbos, Grécko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Lesbos

Príjemný Lesbos, tretí najrozľahlejší grécky ostrov, nájdete v severovýchodnej časti Egejského mora v neveľkej vzdialenosti od pobrežia tureckej Malej Ázie. Pôsobivé Mytilene, administratívno-politické centrum tohto stredomorského súostrovia, nájdete v jeho juhovýchodnej časti. Samotný Lesbos osloví nielen svojím pobrežím (v celkovej dĺžke vyše 300 km), ale i nemenej lákavým vnútrozemím.

0