VLetenky

Lesbos s Eurowings od 60 EUR

Mithymna
Mestečko Mithymna na gréckom súostroví Lesbos (foto: Rosa-Maria Rinkl/Flickr/CC BY-SA 4.0)

Cestovatelia bažiaci po objavovaní stredomorských ostrovov (na začiatku teplejšieho obdobia) majú príležitosť využiť ponuku priamych letov spoločnosti Eurowings na grécky Lesbos z rakúskej Viedne.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na subtropické súostrovie Lesbos sa dajú kúpiť za 60 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve počas mája 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Lesbos nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 4. mája (sobota) a návrat z gréckeho Mytilene (MJT) dňa 11. mája 2019 (sobota).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Lesbos za 60 EUR (04.05.-11.05.2019 / sobota – sobota)

VIE-MJT
Viedeň, Rakúsko – Lesbos, Grécko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Lesbos

Pohodový Lesbos, tretí najrozľahlejší grécky ostrov, nájdete v severovýchodnej partii Egejského mora v neveľkej vzdialenosti od pobrežia tureckej Malej Ázie. Impresívne Mytilene, administratívno-politické centrum tohto stredomorského súostrovia, nájdete v jeho juhovýchodnej partii. Samotný Lesbos osloví nielen svojím pobrežím (v celkovej dĺžke viac ako 300 km), ale aj nemenej pútavým vnútrozemím.

0