VLetenky

Lesbos s Eurowings od 60 EUR

Skala Eresou
Mestečko Skala Eresou na subtropickom súostroví Lesbos (foto: Ronald Saunders/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Cestovatelia túžiaci po objavovaní excelentných gréckych ostrovov (na začiatku leta) majú šancu využiť ponuku priamych letov spoločnosti Eurowings na príjemný Lesbos z rakúskej Viedne.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na subtropické súostrovie Lesbos sa predávajú za 60 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v čase od polovice mája do konca júna 2017 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Lesbos nech bude napr. odletom z rakúskej Viedne (VIE) dňa 20. júna a návrat z gréckeho Mytilene (MJT) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 27. júna 2017.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Lesbos za 60 EUR (20.06.-27.06.2017)

Lesbos

Príjemný Lesbos, tretí najrozľahlejší grécky ostrov, nájdete v severovýchodnej partii Egejského mora v neveľkej vzdialenosti od pobrežia tureckej Malej Ázie. Impresívne Mytilene, administratívno-politické centrum tohto stredomorského súostrovia, nájdete v jeho juhovýchodnej partii. Samotný Lesbos osloví nielen svojím pobrežím (v celkovej dĺžke viac ako 300 km), ale aj nemenej pútavým vnútrozemím.

0