VLetenky

Kyjev s Ryanair od 42 EUR

Kyjev
Scenérie ukrajinského hlavného mesta Kyjev (foto: Jørgen Deleuran/Pixabay/CC0)

Na návštevu nášho východného suseda (v jesennom období) máte šancu zamieriť pri využití ponuky leteckej spoločnosti Ryanair (s odletom z Bratislavy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do ukrajinskej metropoly Kyjev (“Boryspil Int Airport”) sa dajú kúpiť za 42 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve najmä (s odletom) v priebehu novembra 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie spiatočnej letenky na Ukrajinu nech bude napr. odlet z Bratislavy (BTS) dňa 11. novembra (nedeľa) s návratom z Kyjev-Boryspil (KBP) dňa 18. novembra 2018 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Bratislava – Kyjev za 42 EUR (11.11.-18.11.2018 / nedeľa – nedeľa)
Bratislava – Kyjev za 47 EUR (16.11.-18.11.2018 / piatok – nedeľa)

BTS-IEV
Bratislava, Slovensko – Kyjev, Ukrajina (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Ukrajina

Impresívna Ukrajina má status najrozľahlejšieho štátu nášho kontinentu (ak samozrejme nepočítame európsku partiu Ruska). Pôsobivý Kyjev – skoro 3-miliónoé ukrajinské hlavné mesto, položené na rieke Dneper, Vás upúta počas kratšej víkendovej návštevy či dlhšieho pobytu. Napriek skutočnosti, že vzdialenosti v krajine sú pomerne veľké, ukrajinské vlaky potešia výbornou cenovou dostupnosťou.

0