VLetenky

Kyjev s Ryanair od 20 EUR

Kyjev
“Kyjev v miniatúre” (Hydropark) na ostrove v Dnepre (foto: Sergey Galyonkin/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na návštevu nášho východného suseda (v jesennom období) máte možnosť zavítať vďaka ponuke leteckej spoločnosti Ryanair (s odletom z Bratislavy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do ukrajinskej metropoly Kyjev (“Boryspil Int Airport”) sú v predaji za 20 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete vo veľmi obmedzenom množstve na konci októbra 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie spiatočnej letenky na Ukrajinu nech bude napr. odlet z Bratislavy (BTS) dňa 28. októbra (nedeľa) s návratom z Kyjev-Boryspil (KBP) dňa 29. októbra 2018 (pondelok).

Rezervácia letenky:
Bratislava – Kyjev za 20 EUR (28.10.-29.10.2018 / nedeľa – pondelok)

BTS-IEV
Bratislava, Slovensko – Kyjev, Ukrajina (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Ukrajina

Pôsobivá Ukrajina má status najrozľahlejšieho štátu nášho kontinentu (ak samozrejme nerátame európsku časť Ruska). Impresívny Kyjev – takmer 3-miliónoé ukrajinské hlavné mesto, situované na rieke Dneper, Vás upúta počas kratšej víkendovej návštevy či dlhšieho pobytu. Napriek skutočnosti, že vzdialenosti v krajine sú relatívne veľké, ukrajinské vlaky potešia vynikajúcou cenovou dostupnosťou.

0