VLetenky

Kuvajt s Pegasus Airlines od 134 EUR

Kuwait City
Populárny Aquapark v grandióznej miestnej metropole Kuwait City (foto: Snap®/Flickr/CC BY 2.0)

Pokiaľ Vás priťahujú hlavným prúdom cestovateľov trošku menej objavené (moslimské) krajiny, skúste pútavý Kuvajt na krídlach tureckej leteckej spoločnosti Pegasus Airlines (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kuvajtského hlavného mesta Kuwait City kúpite za 134 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (v rámci 30% zľavnenia zo základnej ceny 192 EUR).

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Podmienkou dosiahnutia avizovanej ceny bude bezplatné prihlásenie do programu leteckej spoločnosti pod názvom Pegasus Plus, ktorého členovia majú do 3. februára zľavu 30% na letoch Pegasus Airlines v čase od 15. marca do 22. júna 2017 v rámci aktuálnej akcie “Pegasus Plus Fly Fly Away Days” (s výnimkou vylúčených období 28.04.-02.05., 18.05.-22.05. a 08.06.-12.06.2017).

V priebehu rezervačného procesu bude potrebné (v jeho závere pred platbou po zvolení jednotlivých segmentov a vypísaní osobných údajov) označiť “políčko” s označením kampane (“– 30% off“) a následne bude základná cena letenky (t.j. 192 EUR) znížená o 30% (na 134 EUR).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu nájdete v obmedzenom množstve v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Kuvajtu nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 14. júna s návratom z Kuwait City (KWI) dňa 19. júna 2017.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Kuwait City za 134 EUR s Pegasus Plus (14.06.-19.06.2017 / 192 EUR pred zľavou)

Kuvajt

Pôsobivý Kuvajt sa rozprestiera v severnej partii Perzského zálivu na území s rozlohou necelých 18 tisíc km² (asi tretina plochy Slovenska), kde žije zhruba 2,8 milióna obyvateľov. Susedmi sú Irak smerom na sever a západ, rozľahlá Saudská Arábia na juhu, zatiaľ čo východ krajiny obmývajú vody “Zálivu”. Prevažná časť obyvateľstva tohto blízkovýchodného štátu žije v metropolitnej oblasti hlavného mesta krajiny Kuwait City, ktoré Vás očakáva v centrálnej partii pobrežia Perzského zálivu.

Kuwait City a okolie

Dominantou kuvajtskej metropoly budú majestátne veže Kuwait Towers. Za návštevu určite stojí i impozantná “Veľká mešita” (Grand Mosque). Pohodovo si oddýchnuť máte šancu v rozsiahlom Aquaparku, na miestnych plážach či pri plavbách na jachtách (dostupná možnosť potápania). O nič ukrátení v žiadnom prípade neostanú ani vášniví milovníci nakupovania, ktorí majú na výber z obrovského množstva gigantických nákupných centier aj miestnych trhovísk. Okúzliť by Vás mohli i výlety do púšte a v prípade, ak obľubujete archeológiu ak neďaleký ostrov Failaka.

0