VLetenky

Kuvajt s Flydubai od 242 EUR

Kuwait City
Grandiózna “skyline” miestnej metropoly Kuwait City (foto: M ALATTAR ALATTAR/Flickr/CC BY 2.0)

Pokiaľ Vás priťahujú hlavným prúdom cestovateľov trochu menej objavené (moslimské) krajiny, skúste lákavý Kuvajt na palube leteckej spoločnosti Flydubai (s odletom z Bratislavy).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do kuvajtskej metropoly Kuwait City sa dajú kúpiť za 242 EUR s odletom zo spomínaného spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú cesty v čase od 1. novembra 2016 do 25. marca 2017 a predaj do 14. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete počas uvedenej doby platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Kuvajtu nech bude napr. byť odlet z Bratislavy (BTS) dňa 4. novembra s návratom z Kuwait City (KWI) dňa 8. novembra 2016.

Rezervácia leteniek:
Bratislava – Kuwait City za 242 EUR (04.11.-08.11.2016)

Kuvajt

Impresívny Kuvajt sa rozkladá v severnej časti Perzského zálivu na území s rozlohou necelých 18 tisíc km² (asi tretina plochy Slovenska), kde žije približne 2,8 milióna obyvateľov. Susedmi sú Irak smerom na sever a západ, rozľahlá Saudská Arábia na juhu, kým východ krajiny obmývajú vody “Zálivu”. Prevažná časť obyvateľstva tohto blízkovýchodného štátu žije v metropolitnej oblasti hlavného mesta krajiny Kuwait City, ktoré Vás čaká v centrálnej partii pobrežia Perzského zálivu.

Kuwait City a okolie

Dominantou kuvajtskej metropoly budú impozantné veže Kuwait Towers. Za návštevu istotne stojí aj majestátna “Veľká mešita” (Grand Mosque). Príjemne si oddýchnuť máte príležitosť v rozsiahlom Aquaparku, na miestnych plážach či pri plavbách na jachtách (dostupná možnosť potápania). O nič ukrátení v žiadnom prípade nezostanú ani vášniví milovníci nakupovania, ktorí majú na výber z obrovského množstva gigantických nákupných centier i miestnych trhovísk. Očariť by Vás mohli aj výlety do púšte a v prípade, ak máte radi archeológiu i neďaleký ostrov Failaka.

0