VLetenky

Kuvajt s Flydubai od 222 EUR

Kuwait City
Kúzelný Sultan Center (Souq Sharq) v grandióznom Kuwait City (foto: Snap®/Flickr/CC BY 2.0)

Pokiaľ Vás priťahujú hlavným prúdom cestovateľov trochu menej odhalené (moslimské) krajiny, skúste pútavý Kuvajt na palube leteckej spoločnosti Flydubai (s odletom z Bratislavy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kuvajtskej metropoly Kuwait City sú v predaji za 222 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú cesty v období od 1. mája do 21. júna 2017 a predaj do 8. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v čase od polovice mája do polovice júna 2017.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Kuvajtu môže byť odlet z Bratislavy (BTS) dňa 19. januára s návratom z Kuwait City (KWI) dňa 22. januára 2017.

Rezervácia leteniek:
Bratislava – Kuwait City za 222 EUR (19.01.-22.01.2017)

Kuvajt

Impresívny Kuvajt sa rozkladá v severnej časti Perzského zálivu na území s rozlohou necelých 18 tisíc km² (asi tretina plochy Slovenska), kde žije približne 2,8 milióna obyvateľov. Susedmi sú Irak smerom na sever a západ, rozľahlá Saudská Arábia na juhu, kým východ krajiny obmývajú vody “Zálivu”. Prevažná časť obyvateľstva tohto blízkovýchodného štátu žije v metropolitnej oblasti hlavného mesta krajiny Kuwait City, ktoré Vás čaká v centrálnej partii pobrežia Perzského zálivu.

Kuwait City a okolie

Dominantou kuvajtskej metropoly budú impozantné veže Kuwait Towers. Za návštevu istotne stojí aj majestátna “Veľká mešita” (Grand Mosque). Príjemne si oddýchnuť máte šancu v rozľahlom Aquaparku, na miestnych plážach či pri plavbách na jachtách (dostupná možnosť potápania). O nič ukrátení v žiadnom prípade nezostanú ani vášniví milovníci nakupovania, ktorí majú na výber zo značného množstva gigantických nákupných centier aj miestnych trhovísk. Očariť by Vás mohli aj výlety do púšte a v prípade, ak máte radi archeológiu i neďaleký ostrov Failaka.

0