VLetenky

Kubánsky ostrov Cayo Largo del Sur s WestJet od 583 EUR

Cuba
Idylický karibský tropický ostrov Cayo Largo (foto: Vgenecr/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na (juhokubánsky) karibský ostrov “Cayo Largo” máte šancu využiť ponuku leteniek spoločnosti WestJet v spolupráci s miestnymi partnerskými aerolinkami (s odletom z Európy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na súostrovie Cayo Largo del Sur (v juhozápadnej Kube) sa dajú kúpiť za 583 EUR s odletom z britského hlavného mesta Londýn.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu februára a marca 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z britského Londýna (LGW) dňa 24. februára (sobota) s návratom z kubánskeho Cayo Largo del Sur (CYO) dňa 3. marca 2018 (sobota).

Rezervácia letenky:
Londýn-Gatwick – Cayo Largo del Sur za 583 EUR (24.02.-03.03.2018)

LON-CYO

Letecký prískok do/z Londýna

Pri leteckom priblížení do Londýna sa dá profitovať z jeho výbornej dostupnosti z nášho regiónu. Na londýnske low costové Stansted Airport docestujete s Ryanair z Bratislavy a v podstate i skoro zo všetkých ostatných okolitých medzinárodných letísk (Brno, Ostrava, Pardubice, Budapešť, Katovice, Krakov, Rzeszów).

Na London Gatwick Intl Airport obsluhuje letecké linky (za trochu vyššiu cenu) britská aerolinka Easy Jet z Budapešti, z Viedne, z Krakova a z Prahy. Na londýnske letisko Luton doputujete s Wizz Air z Košíc, z Popradu, z Budapešti, z Katovíc a z Prahy. (Lety z Budapešti na Luton, už ale vo vyššej cenovej hladine, núka takisto Easy Jet.)

Cayo Largo del Sur (Kuba)

Kubánske karibské súostrovie “Cayo Largo” Vás očakáva v oblasti juhozápadnej Kuby. Poteší najmä svojimi nádhernými piesočnatými plážami, spomedzi ktorých svojou krásou vynikajú najviac Playa Sirena a Playa Paraiso (medzi nimi sa možno príjemne prechádzať mimo času prílivu v jeho najvyššom štádiu). Na svoje si však prídu i milovníci objavovania farebného a záhadného podmorského sveta Karibiku (či už vo forme šnorchlovania alebo potápania).

0