VLetenky

Kuba s Austrian Airlines od 491 EUR

Varadero
Grandiózne kubánske tropické prímorské letovisko Varadero (foto: MarionBB/Pixabay/CC0)

Priame (sezónne) letecké spojenie na trase z rakúskej Viedne do kubánskej Havany na palube spoločnosti Austrian Airlines (Star Alliance) máte šancu využiť (čiastočne) i počas vianočných sviatkov.

Trasy v predaji:
Spiatočné (priame) lety do kubánskej metropoly Havana sa predávajú za 491 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky (priamych letov) stanovujú odlety v období od 30. októbra do 16. decembra 2018, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 18. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť (priamych) letov v najnižšej cenovej hladine cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 11. decembra s návratom z kubánskej Havany (HAV) dňa 25. decembra 2018 (priamy let).

Alternatívou rezervácie spiatočnej letenky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 30. októbra s návratom z kubánskej Havany (HAV) dňa 13. novembra 2018 (priamy let).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Havana za 491 EUR (11.12.-25.12.2018 / priamy let)
Viedeň – Havana za 491 EUR (30.10.-13.11.2018 / priamy let)

VIE-HAV

Kuba

Famózna Kuba – najväčšie karibské súostrovie, zaberá s rozlohou takmer 110 tisíc km² územie, na ktorom žije viac ako 11 miliónov ľudí (vyše dvojnásobok plochy Slovenska a aj dvakrát taký veľký počet obyvateľov). Očakáva Vás približne 150 km južne od floridského Key West aj Bahamov, západ Kuby delí od mexického Cancúnu zhruba 200 km, kým Jamajka leží od kubánskeho súostrovia asi 150 km južne a ostrov Hispaniola (s Haiti a Dominikánskou republikou) okolo 100 km na západ.

Pulzujúca Havana i nádherné karibské pláže

“Živé” hlavné mesto krajiny – dvojmiliónová Havana, Vás čaká v západnej partii Kuby pri severnom pobreží (tak ako obľúbené prímorské letovisko Varadero). Úžasná Kuba bude známa hlavne svojimi prekrásnymi plážovými scenériami s magickým bielym pieskom. Sklamaní však neostanú ani vášniví milovníci hôr, ktorý majú na výber zo skvelých národných parkov a prírodných rezervácií.

Niečo i pre fanúšikov dych berúcich horských panorám

Z prírodných zázrakov spomeňme aspoň niekoľko, položených v najzápadnejšej provincii Pinar del Río – krasový Viñales s neuveriteľne tvarovanými homoľami, La Güira s podobným charakterom a dych berúcimi jaskyňami či Sierra del Rosario s mysterióznymi vodopádmi. Ak sa budete chcieť ochladiť, skúste pokoriť najvyššiu horu Kuby Pico Turquino (1974 m), ktorá leží v rovnomennom národnom parku na juhovýchode hlavného ostrova (asi 100 km na západ od Santiago de Cuba).

0