VLetenky

Kuba s Air Europa od 355 EUR

Varadero
Neskutočne obľúbené kubánske karibské letovisko Varadero (foto: José Luis Ruiz/Flickr)

Hlavne veľmi flexibilní a pohotoví cestovatelia (najmä spoza rieky Moravy) číhajúci na atraktívne last minute ponuky charterových leteniek do geniálneho Karibiku (vo veľmi blízkom časovom období) majú šancu navštíviť výbornú Kubu na palube španielskej leteckej spoločnosti Air Europa.

Spiatočné letenky na Kubu sú k dispozícii za 355 EUR s odletom z nemeckého Mníchova (MUC) dňa 22. novembra (sobota) a návratom z kubánskej Havany (HAV) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 6. decembra 2014 (sobota) – last minuta ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Mníchov – Havana za 355 EUR (22.11.-06.12.2014)

Doprava do Nemecka

Na letecké priblíženie do nemeckého Mníchova (a naopak) máte možnosť využiť letecké linky Niki/Air Berlin z Viedne (s tromi dennými rotáciami), ekonomickejšou variantou v závislosti od konkrétnych termínov môže byť pozemná cesta autobusmi spoločnosti Touring/Eurolines (od 35 EUR/smer z Bratislavy; cestovatelia spoza Moravy využijú linky Touring medzi Mníchovom a Prahou). Ďalšou alternatívou bude použitie pohodlných rýchlovlakov rakúskych (resp. nemeckých) železníc Railjet z Viedne (na weboch nemeckých/rakúskych dopravcov od 29 EUR/smer).

0