VLetenky

Kostarika s KLM od 480 EUR

Guanacaste
Pohodové plážové scenérie tropickej stredoamerickej Kostariky (foto: SpencerHanson/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Krásy latinskoamerickej Kostariky máte príležitosť objavovať zásluhou spoločnosti KLM v spolupráci s partnerskými dopravcami z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kostarického mesta Liberia sú v predaji za 480 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 02.03.-23.06. a 29.08.-30.11.2021, min. dobu pobytu 4 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 18. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu novembra 2021.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Kostariky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 2. novembra s návratom z kostarickej Liberie (LIR) dňa 9. novembra 2021.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Liberia za 480 EUR (02.11.-09.11.2021)

VIE-LIR
Viedeň, Rakúsko – Liberia, Kostarika (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Kostarika

Pôsobivá Kostarika sa radí k jedným z najpríťažlivejších a najbezpečnejších štátov severoamerického kontinentu (a v podstate aj oboch “Amerík”). V prekrásnom Karibskom mori aj pôvabnom Pacifiku budete mať možnosť do sýtosti sa kúpať, potápať, surfovať, loviť ryby športovým spôsobom, atď. Okrem nádherných pláží okúzli svojou unikátnou faunou a bohatou flórou. Viac ako štvrtina územia tejto fascinujúcej stredoamerickej krajiny leží v chránených národných parkoch. V úžasných tropických pralesoch žije vyše 800 rôznych druhov príslušníkov vtáčej ríše.

Neďaleko očarujúceho mestečka La Fortuna (de San Carlos) natrafíte na skvelý národný park Arenal s rovnomennou sopkou, najaktívnejším vulkánom Strednej Ameriky, majestátnym Arenal Volcano (1633 m). Vášniví milovníci pešej turistiky a impozantných horských scenérií môžu pokoriť najvyšší vrch Kostariky Cerro Chirripó (3820 m), odkiaľ možno za jasných dní uvidieť prakticky celé kostarické územie, od dramatického Tichého oceánu na západe až po excelentný Karibik na východe.

0