VLetenky

Kostarika s KLM od 454 EUR

Punta Uva
Playa de Punta Uva na karibskom pobreží (foto: Jaimedelamata/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Zásluhou holandskej aerolínie KLM (v spolupráci s partnermi z aliancie Sky Team) máte šancu odhaliť (počas hlavnej sezóny) krásy latinskoamerickej Kostariky (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kostarickej metropoly San José sú v predaji za 454 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 31.08.-21.12.2017 a 01.01.-30.06.2018, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 21. septembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu marca a apríla 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Kostariky nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 11. marca s návratom z kostarického San José (SJO) dňa 26. marca 2018.

Rezervácia letenky:
Praha – San José za 454 EUR (11.03.-26.03.2018)

Kostarika

Pôsobivá Kostarika sa radí k jednému z najpôvabnejších a najbezpečnejších štátov severoamerického kontinentu (a v podstate i oboch “Amerík”). V prekrásnom Karibskom mori aj pôvabnom Pacifiku budete mať možnosť do sýtosti sa kúpať, potápať, surfovať, loviť ryby športovým spôsobom, atď. Okrem nádherných pláží očarí svojou unikátnou faunou a bohatou flórou. Viac ako štvrtina územia tejto fascinujúcej stredoamerickej krajiny leží v chránených národných parkoch. V úžasných tropických pralesoch žije vyše 800 rozličných druhov príslušníkov vtáčej ríše.

Neďaleko očarujúceho mestečka La Fortuna (de San Carlos) natrafíte na skvelý národný park Arenal s rovnomennou sopkou, najaktívnejším vulkánom Strednej Ameriky, majestátnym Arenal Volcano (1633 m). Vášniví milovníci pešej turistiky a impozantných horských scenérií môžu pokoriť najvyšší vrch Kostariky Cerro Chirripó (3820 m), odkiaľ možno za jasných dní uvidieť prakticky celé kostarické územie, od dramatického Tichého oceánu na západe až po excelentný Karibik na východe.

0