VLetenky

Kostarika s Delta Air Lines od 517 EUR

Manuel Antonio National Park
“Parque nacional Manuel Antonio” na pacifickom pobreží (foto: travelmag.com/Flickr/CC BY 2.0)

Zásluhou spoločnosti Delta Air Lines (v spolupráci s partnermi z leteckej aliancie Sky Team) máte príležitosť odhaliť krásy (nielen) latinskoamerickej Kostariky (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do rušného kostarického mesta Liberia sú v predaji za 517 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 27.09.-15.12.2016 a 06.01.-06.04.2017, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 6 mesiacov a predaj do 17. októbra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) počas prvého kvartálu roku 2017.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Kostariky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 29. januára s návratom z kostarickej Liberie (LIR) dňa 12. februára 2017.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Liberia za 517 EUR (29.01.-12.02.2017)
Viedeň – Liberia za 519 EUR (rezervácia v SJ / manuálne zadanie)

Kostarika

Pôsobivá Kostarika sa radí k jedným z najpríťažlivejších a najbezpečnejších štátov severoamerického kontinentu (a v podstate i oboch “Amerík”). V prekrásnom Karibskom mori i pôvabnom Pacifiku budete mať možnosť do sýtosti sa kúpať, potápať, surfovať, loviť ryby športovým spôsobom, atď. Okrem nádherných pláží očarí svojou unikátnou faunou a bohatou flórou. Viac ako štvrtina územia tejto fascinujúcej stredoamerickej krajiny leží v chránených národných parkoch. V úžasných tropických pralesoch žije vyše 800 rôznych druhov príslušníkov vtáčej ríše.

Neďaleko očarujúceho mestečka La Fortuna (de San Carlos) natrafíte na skvelý národný park Arenal s rovnomennou sopkou, najaktívnejším vulkánom Strednej Ameriky, majestátnym Arenal Volcano (1633 m). Vášniví milovníci pešej turistiky a impozantných horských scenérií môžu pokoriť najvyšší vrch Kostariky Cerro Chirripó (3820 m), odkiaľ sa dá za jasných dní uvidieť prakticky celé kostarické územie, od dramatického Tichého oceánu na západe až po excelentný Karibik na východe.

0