VLetenky

Kostarika s Delta Air Lines od 466 EUR

Rio Celeste
Farebná Rio Celeste v Parque Nacional Volcán Tenorio (foto: Bruce Thomson/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Zásluhou spoločnosti Delta Air Lines (v spolupráci s partnermi z leteckej aliancie Sky Team) možno objaviť (nielen) lákavú latinskoamerickú Kostariku počas hlavnej sezóny (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do San José kúpite za 466 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu. Za rovnakú sumu doletíte taktiež i do kostarického mesta Liberia.

Tarifné podmienky stanovujú odlety od 16. augusta 2015 do 28. marca 2016, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 30. júna (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve hlavne (s odletmi) v priebehu doby platnosti zimného letového poriadku (s výnimkou obdobia “zimných sviatkov”).

Príklad rezervácie spiatočnej letenky nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 8. januára s návratom zo San José (SJO) dňa 23. januára 2016.

Alternatívou rezervácie letenky do Kostariky môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 8. januára s návratom z kostarického mesta Liberia (LIR) dňa 23. januára 2016.

Rezervácia letenky:
Viedeň – San José za 466 EUR (08.01.-23.01.2016)
Viedeň – San José za 466 EUR (rezervácia v NJ)

Viedeň – Liberia za 466 EUR (08.01.-23.01.2016)

Kostarika

Pôsobivá Kostarika sa radí k jedným z najpríťažlivejších a najbezpečnejších štátov severoamerického svetadielu (a v podstate i oboch “Amerík”). V prekrásnom Karibskom mori aj pôvabnom Pacifiku budete mať príležitosť do sýtosti sa kúpať, potápať, surfovať, loviť ryby športovým spôsobom, atď. Okrem prekrásnych pláží okúzli svojou unikátnou faunou a bohatou flórou. Viac ako štvrtina územia tejto fascinujúcej stredoamerickej krajiny leží v chránených národných parkoch. V úžasných tropických pralesoch žije vyše 800 rôznych druhov príslušníkov vtáčej ríše.

Neďaleko očarujúceho mestečka La Fortuna (de San Carlos) natrafíte na skvelý národný park Arenal s rovnomennou sopkou, najaktívnejším vulkánom Strednej Ameriky, majestátnym Arenal Volcano (1633 m). Vášniví milovníci pešej turistiky a impozantných horských scenérií môžu pokoriť najvyšší vrch Kostariky Cerro Chirripó (3820 m), odkiaľ sa dá za jasných dní uvidieť prakticky celé kostarické územie, od dramatického Tichého oceánu na západe až po excelentný Karibik na východe.

0