VLetenky

Kostarika s Delta Air Lines od 454 EUR

Manuel Antonio National Park
Pacifická Playa Naranjo (provincia Guanacaste) v severozápadnej Kostarike (foto: Jaan/Flickr/CC0)

Vďaka spoločnosti Delta Air Lines (v spolupráci s partnermi z leteckej aliancie Sky Team) máte šancu objaviť krásy (nielen) latinskoamerickej Kostariky (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kostarického mesta Liberia sa dajú kúpiť za 454 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu pri uplatnení kupónu “WINTERURLAUB15” umožňujúceho zľavu 15 EUR (zo základnej ceny 469 EUR na doleuvedenom odkaze na rezerváciu).

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 16.08.-06.04. (okrem blackoutu 16.12.-05.01.), min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 6 mesiacov a predaj do 2. novembra (do 23:59) za zníženú cenu / do 7. novembra za základnú cenu (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Zľavový kupón v hodnote 15 EUR (“WINTERURLAUB15”) sa zadáva v priebehu rezervačného procesu po zvolení jednotlivých letov a vypísaní osobných údajov (do políčka “Voucher code”).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku januára do začiatku apríla a od polky augusta do konca septembra 2017.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Kostariky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 29. januára s návratom z kostarickej Liberie (LIR) dňa 12. februára 2017.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Liberia za 454 EUR (29.01.-12.02.2017 s promokódom / 469 EUR pred zľavou)

Kostarika

Impresívna Kostarika sa zaraďuje k jedným z najpôvabnejších a najbezpečnejších štátov severoamerického kontinentu (a prakticky aj oboch “Amerík”). V nádhernom Karibskom mori i príťažlivom Pacifiku budete mať možnosť do sýtosti sa kúpať, potápať, surfovať, loviť ryby športovým spôsobom, atď. Okrem prekrásnych pláží okúzli svojou jedinečnou faunou a bohatou flórou. Vyše štvrtina územia tejto fantastickej stredoamerickej krajiny leží v chránených národných parkoch. V skvelých tropických pralesoch žije viac ako 800 rozličných druhov príslušníkov vtáčej ríše.

Neďaleko okúzľujúceho mestečka La Fortuna (de San Carlos) naďabíte na úžasný národný park Arenal s rovnomennou sopkou, najaktívnejším vulkánom Strednej Ameriky, impozantným Arenal Volcano (1633 m). Vášniví milovníci pešej turistiky a majestátnych horských scenérií môžu zdolať najvyšší vrch Kostariky Cerro Chirripó (3820 m), odkiaľ možno za jasných dní vzhliadnuť v podstate celé kostarické územie, od magického Tichého oceánu na západe až po vynikajúci Karibik na východe.

0