VLetenky

Kostarika s Delta Air Lines od 453 EUR

Guanacaste
San José Pinilla (Tamarindo) v kostarickej provincii Guanacaste (foto: John Menard/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Zásluhou spoločnosti Delta Airlines (z leteckej aliancie Sky Team) máte šancu objaviť latinskoamerickú Kostariku – i s možnosťou prehliadky New Yorku (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kostarického mesta Liberia (v provincii Guanacaste) kúpite za 453 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 12.03.-14.06. a 16.08.-12.02.2019, min. dobu pobytu 3 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 30. apríla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu septembra 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Kostariky môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 13. septembra s návratom z kostarickej Liberie (LIR) dňa 26. septembra 2018.

Rezervácia letenky:
Praha – Liberia za 453 EUR (13.09.-26.09.2018)

PRG-LIR

Kostarika

Impresívna Kostarika sa zaraďuje k jednému z najpríťažlivejších a najbezpečnejších štátov severoamerického svetadielu (a prakticky aj oboch “Amerík”). V nádhernom Karibskom mori i príťažlivom Pacifiku budete mať príležitosť do sýtosti sa kúpať, potápať, surfovať, loviť ryby športovým spôsobom, atď. Okrem prekrásnych pláží okúzli svojou jedinečnou faunou a bohatou flórou. Vyše štvrtina územia tejto fantastickej stredoamerickej krajiny leží v chránených národných parkoch. V skvelých tropických pralesoch žije viac ako 800 rôznych druhov príslušníkov vtáčej ríše.

Neďaleko okúzľujúceho mestečka La Fortuna (de San Carlos) naďabíte na úžasný národný park Arenal s rovnomennou sopkou, najaktívnejším vulkánom Strednej Ameriky, impozantným Arenal Volcano (1633 m). Vášniví milovníci pešej turistiky a majestátnych horských scenérií môžu zdolať najvyšší vrch Kostariky Cerro Chirripó (3820 m), odkiaľ sa dá za jasných dní uvidieť v podstate celé kostarické územie, od magického Tichého oceánu na západe až po excelentný Karibik na východe.

0