VLetenky

Kostarika s Condor Airlines od 510 EUR

Cahuita National Park
“Parque nacional Cahuita” na juhovýchode karibského pobrežia (foto: Alexia Schu/Pixabay/CC0)

Vďaka nemeckej spoločnosti Condor Airlines alias Condor Flugdienst (v spolupráci s partnerskými aerolinkami) máte možnosť spoznať (nielen) latinskoamerickú Kostariku (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kostarického hlavného mesta San José sa dajú kúpiť za 510 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve na konci septembra/začiatku októbra 2016 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Kostariky nech bude napr. odlet z českej Prahy (PRG) dňa 21. septembra s návratom z kostarického San José (SJO) dňa 10. októbra 2016.

Rezervácia letenky:
Praha – San José za 510 EUR (21.09.-10.10.2016 / manuálne zadanie)
Praha – San José za 520 EUR (21.09.-06.10.2016 / manuálne zadanie)

Kostarika

Pôsobivá Kostarika sa radí k jedným z najpríťažlivejších a najbezpečnejších štátov severoamerického kontinentu (a v podstate i oboch “Amerík”). V prekrásnom Karibskom mori aj pôvabnom Pacifiku budete mať možnosť do sýtosti sa kúpať, potápať, surfovať, loviť ryby športovým spôsobom, atď. Okrem nádherných pláží okúzli svojou unikátnou faunou a bohatou flórou. Viac ako štvrtina územia tejto fascinujúcej stredoamerickej krajiny leží v chránených národných parkoch. V úžasných tropických pralesoch žije vyše 800 rôznych druhov príslušníkov vtáčej ríše.

Neďaleko očarujúceho mestečka La Fortuna (de San Carlos) natrafíte na skvelý národný park Arenal s rovnomennou sopkou, najaktívnejším vulkánom Strednej Ameriky, majestátnym Arenal Volcano (1633 m). Vášniví milovníci pešej turistiky a impozantných horských scenérií môžu pokoriť najvyšší vrch Kostariky Cerro Chirripó (3820 m), odkiaľ možno za jasných dní uvidieť prakticky celé kostarické územie, od dramatického Tichého oceánu na západe až po excelentný Karibik na východe.

0