VLetenky

Kostarika s Condor Airlines od 490 EUR

Cahuita National Park
“Parque nacional Cahuita” na juhu karibského pobrežia (foto: Arturo Sotillo/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Vďaka aktualizovanému (skôr spomenutému) tarifu nemeckej spoločnosti Condor (v spolupráci s partnermi) máte možnosť spoznať (nielen) latinskoamerickú Kostariku (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kostarického hlavného mesta San José sú v predaji za 490 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve na konci septembra/začiatku októbra 2016 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Kostariky nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 21. septembra s návratom z kostarického San José (SJO) dňa 10. októbra 2016.

Rezervácia letenky:
Praha – San José za 490 EUR (21.09.-10.10.2016 / manuálne zadanie)
Praha – San José za 510 EUR (21.09.-06.10.2016 / manuálne zadanie)

Kostarika

Impresívna Kostarika sa zaraďuje k jedným z najpôvabnejších a najbezpečnejších štátov severoamerického svetadielu (a prakticky aj oboch “Amerík”). V nádhernom Karibskom mori i príťažlivom Pacifiku budete mať šancu do sýtosti sa kúpať, potápať, surfovať, loviť ryby športovým spôsobom, atď. Okrem prekrásnych pláží očarí svojou jedinečnou faunou a bohatou flórou. Vyše štvrtina územia tejto fantastickej stredoamerickej krajiny leží v chránených národných parkoch. V skvelých tropických pralesoch žije viac ako 800 rozličných druhov príslušníkov vtáčej ríše.

Neďaleko okúzľujúceho mestečka La Fortuna (de San Carlos) narazíte na úžasný národný park Arenal s rovnomennou sopkou, najaktívnejším vulkánom Strednej Ameriky, impozantným Arenal Volcano (1633 m). Vášniví milovníci pešej turistiky a majestátnych horských scenérií môžu zdolať najvyšší vrch Kostariky Cerro Chirripó (3820 m), odkiaľ sa dá za jasných dní vzhliadnuť v podstate celé kostarické územie, od magického Tichého oceánu na západe až po excelentný Karibik na východe.

0