VLetenky

Kostarika s Condor Airlines od 470 EUR

Los Sueños
Pohodové tropické scenérie v kostarickej oblasti Playa Herradura (foto: Michelle Maria/Pixabay/CC0)

V rámci aktualizovanej ponuky nemeckej aerolínie Condor (v spolupráci s partnermi) máte príležitosť spoznať (bez tranzitu v USA) nielen latinskoamerickú Kostariku (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kostarického hlavného mesta San José kúpite za 470 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas apríla a mája 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Kostariky nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 25. apríla s návratom z kostarického San José (SJO) dňa 7. mája 2018.

Rezervácia letenky:
Praha – San José za 470 EUR (25.04.-07.05.2018)

PRG-SJO

Kostarika

Pôsobivá Kostarika sa radí k jedným z najpríťažlivejších a najbezpečnejších štátov severoamerického kontinentu (a v podstate i oboch “Amerík”). V prekrásnom Karibskom mori aj pôvabnom Pacifiku budete mať šancu do sýtosti sa kúpať, potápať, surfovať, loviť ryby športovým spôsobom, atď. Okrem nádherných pláží okúzli svojou unikátnou faunou a bohatou flórou. Viac ako štvrtina územia tejto fascinujúcej stredoamerickej krajiny leží v chránených národných parkoch. V úžasných tropických pralesoch žije vyše 800 rôznych druhov príslušníkov vtáčej ríše.

Neďaleko očarujúceho mestečka La Fortuna (de San Carlos) naďabíte na skvelý národný park Arenal s rovnomennou sopkou, najaktívnejším vulkánom Strednej Ameriky, majestátnym Arenal Volcano (1633 m). Vášniví milovníci pešej turistiky a impozantných horských scenérií môžu pokoriť najvyšší vrch Kostariky Cerro Chirripó (3820 m), odkiaľ možno za jasných dní uvidieť pprakticky celé kostarické územie, od dramatického Tichého oceánu na západe až po excelentný Karibik na východe.

0