VLetenky

Kostarika s Air France od 532 EUR

Playa Chiquita
Karibská Playa Chiquita v kostarickej provincii Limón (foto: JarleNaustvik/Flickr/CC BY 2.0)

Krásy (nielen) latinskoamerickej Kostariky máte šancu obdivovať vďaka ponuke leteckej spoločnosti Air France v spolupráci s partnerskými dopravcami z aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kostarickej metropoly San José sú v predaji za 532 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 16.08.-10.12.2020 a 09.01.-14.06.2021, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 31. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od augusta 2020 do marca 2021.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Kostariky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 17. septembra s návratom z kostarického San José (SJO) dňa 1. októbra 2020.

Rezervácia letenky:
Viedeň – San José za 532 EUR (17.09.-01.10.2020)

VIE-SJO
Viedeň, Rakúsko – San José, Kostarika (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Kostarika

Pôsobivá Kostarika sa radí k jedným z najpríťažlivejších a najbezpečnejších štátov severoamerického kontinentu (a v podstate aj oboch “Amerík”). V prekrásnom Karibskom mori i pôvabnom Pacifiku budete mať možnosť do sýtosti sa kúpať, potápať, surfovať, loviť ryby športovým spôsobom, atď. Okrem nádherných pláží očarí svojou unikátnou faunou a bohatou flórou. Viac ako štvrtina územia tejto fascinujúcej stredoamerickej krajiny leží v chránených národných parkoch. V úžasných tropických pralesoch žije vyše 800 rôznych druhov príslušníkov vtáčej ríše.

Neďaleko očarujúceho mestečka La Fortuna (de San Carlos) natrafíte na skvelý národný park Arenal s rovnomennou sopkou, najaktívnejším vulkánom Strednej Ameriky, majestátnym Arenal Volcano (1633 m). Vášniví milovníci pešej turistiky a impozantných horských scenérií môžu pokoriť najvyšší vrch Kostariky Cerro Chirripó (3820 m), odkiaľ možno za jasných dní uvidieť prakticky celé kostarické územie, od dramatického Tichého oceánu na západe až po excelentný Karibik na východe.

0

Add a Comment