VLetenky

Kostarika s Air Canada od 490 EUR

Guanacaste
Pacifická Playa Blanca (provincia Guanacaste) na severozápade krajiny (foto: thejaan/Flickr/CC BY 2.0)

Krásy (nielen) stredoamerickej Kostariky máte šancu odhaliť zásluhou leteckej spoločnosti Air Canada v spolupráci s aliančnými partnermi zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kostarického mesta Liberia kúpite za 490 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 29. augusta do 16. decembra 2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 21. júna (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu novembra 2019.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Kostariky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 6 novembra s návratom z kostarickej Liberie (LIR) dňa 17. novembra 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Liberia za 490 EUR (06.11.-17.11.2019)

VIE-LIR
Viedeň, Rakúsko – Liberia, Kostarika (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Kostarika

Pôsobivá Kostarika sa radí k jedným z najpríťažlivejších a najbezpečnejších štátov severoamerického kontinentu (a v podstate i oboch “Amerík”). V prekrásnom Karibskom mori aj pôvabnom Pacifiku budete mať možnosť do sýtosti sa kúpať, potápať, surfovať, loviť ryby športovým spôsobom, atď. Okrem nádherných pláží očarí svojou unikátnou faunou a bohatou flórou. Viac ako štvrtina územia tejto fascinujúcej stredoamerickej krajiny leží v chránených národných parkoch. V úžasných tropických pralesoch žije vyše 800 rôznych druhov príslušníkov vtáčej ríše.

Neďaleko očarujúceho mestečka La Fortuna (de San Carlos) natrafíte na skvelý národný park Arenal s rovnomennou sopkou, najaktívnejším vulkánom Strednej Ameriky, majestátnym Arenal Volcano (1633 m). Vášniví milovníci pešej turistiky a impozantných horských scenérií môžu pokoriť najvyšší vrch Kostariky Cerro Chirripó (3820 m), odkiaľ sa dá za jasných dní uvidieť prakticky celé kostarické územie, od dramatického Tichého oceánu na západe až po excelentný Karibik na východe.

0

Add a Comment