VLetenky

Kostarika s Air Canada od 487 EUR

Playa Esterillos
Pohodová Playa Esterillos v oblasti pacifického pobrežia (foto: Arturo Sotillo/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Vďaka leteckej spoločnosti Air Canada (v spolupráci s partnermi zo Star Alliance) máte šancu objaviť (počas hlavnej sezóny) krásy latinskoamerickej Kostariky (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do pulzujúceho kostarického San José sú v predaji za 487 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 22.10.-15.12.2016 a 06.01.-06.04.2017, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 6 mesiacov a predaj do 7. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) počas prvého kvartálu roku 2017.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Kostariky nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 27. februára s návratom z kostarického San José (SJO) dňa 14. marca 2017.

Rezervácia letenky:
Praha – San José za 487 EUR (27.02.-14.03.2017)

Kostarika

Impresívna Kostarika sa zaraďuje k jednému z najpôvabnejších a najbezpečnejších štátov severoamerického svetadielu (a prakticky aj oboch “Amerík”). V nádhernom Karibskom mori i príťažlivom Pacifiku budete mať možnosť do sýtosti sa kúpať, potápať, surfovať, loviť ryby športovým spôsobom, atď. Okrem prekrásnych pláží okúzli svojou jedinečnou faunou a bohatou flórou. Vyše štvrtina územia tejto fantastickej stredoamerickej krajiny leží v chránených národných parkoch. V skvelých tropických pralesoch žije viac ako 800 rôznych druhov príslušníkov vtáčej ríše.

Neďaleko okúzľujúceho mestečka La Fortuna (de San Carlos) naďabíte na úžasný národný park Arenal s rovnomennou sopkou, najaktívnejším vulkánom Strednej Ameriky, impozantným Arenal Volcano (1633 m). Vášniví milovníci pešej turistiky a majestátnych horských scenérií môžu zdolať najvyšší vrch Kostariky Cerro Chirripó (3820 m), odkiaľ sa dá za jasných dní vzhliadnuť v podstate celé kostarické územie, od magického Tichého oceánu na západe až po excelentný Karibik na východe.

0