VLetenky

Kos s TUIfly od 89 EUR

Kastri
Magický ostrovček Kastri neďaleko Kefalos na juhozápade (foto: Anna & Michal /Flickr/CC BY-SA 2.0)

Zaraďujete sa medzi flexibilných cestovateľov preferujúcich tvorbu itinerára vlastnými silami a súčsane by ste radi vzhliadli jeden z famóznych gréckych ostrovov? V tom prípade možno uvítate (last minute) ponuku charterových leteniek spoločnosti TUIfly na obľúbený Kos (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na grécky Kos sú k dispozícii za 89 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 4. mája a návratom z gréckeho Kosu (KGS) o 7 neskôr, t.j. dňa 11. mája 2015 (last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Kos za 89 EUR (04.05.-11.05.2015)

Kos

Populárny grécky Kos Vás očakáva pri znamenitom pobreží Malej Ázie. Aj keď samotný ostrov ponúka dostatočné množstvo cestovateľských pozoruhodností, v rámci Vašich časových možností nezabudnite zavítať ani na ďalšie pozoruhodné okolité ostrovčeky, radiace sa takisto do okúzľujúceho súostrovia Dodekanézy alias “Dvanásť ostrovov” (resp. do ich súčasti Južné Sporady). Pomerne ľahko bude dostupné (samozrejme v závislosti od turistickej sezóny) aj kúzelné pobrežie tureckej Malej Ázie, predovšetkým očarujúce okolie príťažlivého prímorského mesta Bodrum.

0