VLetenky

Kos s TUIfly od 109 EUR

Kefalos
Idylická Paradise Beach neďaleko Kefalos na juhozápade (foto: Anna & Michal /Flickr/CC BY-SA 2.0)

Radíte sa medzi flexibilných cestovateľov obľubujúcich tvorbu itinerára vo vlastnej réžii a zároveň by ste radi spoznali jeden zo skvelých gréckych ostrovov? V tom prípade azda uvítate (last minute) ponuku charterových leteniek spoločnosti TUIfly na populárny Kos (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na grécky Kos sú k dispozícii za 109 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 3. júna a návratom z gréckeho Kosu (KGS) o 7 neskôr, t.j. dňa 10. júna 2015 (last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Kos za 109 EUR (03.06.-10.06.2015)

Kos

Obľúbený grécky Kos Vás čaká pri famóznom pobreží Malej Ázie. I keď samotný ostrov núka dostatočné množstvo cestovateľských špecialít, v rámci Vašich časových možností nezabudnite “zabrúsiť” ani na ďalšie pozoruhodné okolité ostrovčeky, zaraďujúce sa taktiež do očarujúceho súostrovia Dodekanézy alias “Dvanásť ostrovov” (resp. do ich súčasti Južné Sporady). Relatívne ľahko bude dostupné (samozrejme v závislosti od turistickej sezóny) i čarovné pobrežie tureckej Malej Ázie, najmä okúzľujúce okolie pôvabného prímorského mesta Bodrum.

0