VLetenky

Kos s Laudamotion od 45 EUR

Nikia"
Odskočíte si i na susedný Nisyros s mestečkom Nikia? (foto: Nikos Moumouris/Flickr/CC BY 2.0)

Na grécke súostrovie Kos máte šancu využiť (na začiatku letného obdobia) ponuku priamych letov na palube spoločnosti Laudamotion (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na subtropický ostrov Kos sa dajú kúpiť za 45 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) počas mája 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 21. mája a návrat z ostrova Kos (KGS) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 28. mája 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Kos za 45 EUR (21.05.-28.05.2019)

VIE-KGS
Viedeň, Rakúsko – Kos, Grécko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Kos (Grécko)

Na gréckom súostroví Kos nepochybne osloví pôvabné mestečko Kefalos (v juhozápadnej partii) s príjemnou Paradise Beach a dramatickým neďalekým ostrovčekom Kastri. V južnej časti upúta i pohodová pobrežná lokalita s názvom Kardamena. V prípade dostatočných časových možností skúste zamieriť aj na ďalšie malebné okolité ostrovčeky, radiace sa rovnako do okúzľujúcej ostrovnej skupiny Dodekanézy alias “Dvanásť ostrovov” (resp. do ich súčasti Južné Sporady).

0

Add a Comment