VLetenky

Kos s Eurowings od 79 EUR

Kardamena
Kardamena na juhu gréckeho stredomorského ostrova Kos (foto: Marco Crocoli/Flickr/CC BY 2.0)

Na subtropické súostrovie Kos máte možnosť využiť last minute ponuku charterových leteniek na palube leteckej spoločnosti Eurowings (s odletom z rakúskej Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na grécky Kos sú k dispozícii za 79 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 12. mája (sobota) a návratom z ostrova Kos (KGS) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 19. mája 2018 (sobota) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Alternatívou rezervácie obojsmernej letenky (za rovnakú sumu) môže byť s odlet z Viedne (VIE) dňa 12. mája (sobota) a návrat z Kosu (KGS) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 26. mája 2018 (streda).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Kos za 79 EUR (12.05.-19.05.2018 / sobota – sobota)
Viedeň – Kos za 79 EUR (12.05.-26.05.2018 / sobota – sobota)

VIE-KGS
Viedeň, Rakúsko – Kos, Grécko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Kos (Grécko)

Na gréckom súostroví Kos nepochybne upúta príťažlivé mestečko Kefalos (v juhozápadnej časti) s pohodovou Paradise Beach a magickým neďalekým ostrovčekom Kastri. V južnej partii osloví aj príjemná pobrežná lokalita s názvom Kardamena. V prípade dostatočných časových možností skúste “zabrúsiť” i na ďalšie malebné okolité ostrovčeky, zaraďujúce sa takisto do očarujúcej ostrovnej skupiny Dodekanézy alias “Dvanásť ostrovov” (resp. do ich súčasti Južné Sporady).

0