VLetenky

Kos s Eurowings od 119 EUR

Kos Island
Fotogenické panorámy gréckeho subtropického ostrova Kos (foto: Darrell Gough/Pexels/CC0)

Na stredomorské súostrovie Kos máte šancu využiť ponuku charterových leteniek na krídlach leteckej spoločnosti Eurowings (s odletom z rakúskej Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na grécky Kos sú k dispozícii za 119 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 5. mája (sobota) a návratom z ostrova Kos (KGS) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 12. mája 2018 (sobota) – ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Alternatívou rezervácie obojsmernej letenky (za rovnakú sumu) môže byť s odlet z Viedne (VIE) dňa 5. mája (sobota) a návrat z Kosu (KGS) o 4 dni neskôr, t.j. dňa 9. mája 2018 (streda).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Kos za 119 EUR (05.05.-12.05.2018 / sobota – sobota)
Viedeň – Kos za 119 EUR (05.05.-09.05.2018 / sobota – streda)

VIE-KGS

Kos (Grécko)

Na gréckom súostroví Kos nepochybne upúta pôvabné mestečko Kefalos (v juhozápadnej partii) s príjemnou Paradise Beach a dramatickým neďalekým ostrovčekom Kastri. V južnej časti osloví i pohodová pobrežná lokalita pod názvom Kardamena. V prípade dostatočných časových možností skúste “zabrúsiť” aj na ďalšie malebné okolité ostrovčeky, radiace sa rovnako do okúzľujúcej ostrovnej skupiny Dodekanézy alias “Dvanásť ostrovov” (resp. do ich súčasti Južné Sporady).

0