VLetenky

Kos s Austrian Airlines a Niki od 93 EUR

Kos Marina
Malebný grécky stredomorský ostrov Kos (foto: Sailko/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na subtropické súostrovie Kos máte možnosť využiť last minute ponuku charterových leteniek na krídlach leteckých spoločností Austrian Airlines a Niki/Air Berlin (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na grécky Kos sú k dispozícii za 93 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 15. júla (sobota) a návratom z ostrova Kos (KGS) dňa 17. júla 2017 (pondelok) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Alternatívou rezervácie obojsmerných leteniek (za 103 EUR) môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 15. júla (sobota) a návrat z ostrova Kos (KGS) dňa 31. júla 2017 (pondelok).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Kos za 93 EUR (15.07.-17.07.2017)
Viedeň – Kos za 103 EUR (15.07.-31.07.2017)

Kos

Na gréckom súostroví Kos nepochybne upúta príťažlivé mestečko Kefalos (v juhozápadnej časti) s pohodovou Paradise Beach a magickým neďalekým ostrovčekom Kastri. V južnej partii osloví aj príjemná pobrežná lokalita s názvom Kardamena. V prípade dostatočných časových možností skúste “zabrúsiť” i na ďalšie malebné okolité ostrovčeky, zaraďujúce sa rovnako do očarujúcej ostrovnej skupiny Dodekanézy alias “Dvanásť ostrovov” (resp. do ich súčasti Južné Sporady).

0