VLetenky

Komory s KLM od 480 EUR

Grande Comore
Indický oceán v podobe Chomoni Beach na východe Grande Comore (foto: David Stanley/Flickr/CC BY 2.0)

Ak by ste radi spoznali tropické ostrovy Indického oceánu, mohla by sa Vám hodiť ponuka holandskej aerolínie KLM (a partnerov z aliancie Sky Team) na prehliadku súostrovia Komory (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Komory (do Moroni) v juhovýchodnej Afrike sú v predaji za 480 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 15.02.-30.06. a 16.08.-10.12.2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 27. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od začiatku marca do začiatku júna a od polovice septembra do konca novembra 2019.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Komory môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 13. marca a návrat z komorského Moroni (HAH) dňa 24. marca 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Moroni za 480 EUR (13.03.-24.03.2019)

VIE-HAH
Viedeň, Rakúsko – Moroni, Komory (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Komory

Pôsobivé Komory v Indickom oceáne sa radia do reťaze Komorských ostrovov (kde geograficky patrí i francúzske zámorské teritórium Mayotte – mimochodom súčasť Európskej Únie). Nachádzajú sa v Mozambickom prielive, zhruba 600 km na východ od čierneho kontinentu (resp. od Mozambiku) a približne 400 km severne od pobrežia rozľahlého Madagaskaru.

Prekrásne ostrovy Grande Comore, Anjouan a Mohéli upútajú hlavne svojimi pohodovými plážami s priezračným azúrovým morom a výbornými podmienkami na príjemné kúpanie či odhaľovania fantastického podmorského sveta farebných koralov. Skúste si odskočiť i na magické (spomenuté) francúzske Mayotte alebo na dramatický susedný Madagaskar.

0