VLetenky

Komory s KLM od 410 EUR

Comoros
Indický oceán vo forme fotogenického súostrovia Komory (foto: Dimitri Dim/Pexels/CC0)

Ak by ste radi spoznávali tropické ostrovy Indického oceánu, mohla by Vám padnúť vhod ponuka holandských KLM (a partnerov zo Sky Team) na prehliadku súostrovia Komory (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Komory (do Moroni) v juhovýchodnej Afrike sa dajú kúpiť za 410 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 16.08.-10.12.2019 a 01.01.-31.03.2020, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 26. júla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase platnosti zimného letového poriadku.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Komory nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 6. novembra a návrat z komorského Moroni (HAH) dňa 21. novembra 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Moroni za 410 EUR (06.11.-21.11.2019)

VIE-HAH
Viedeň, Rakúsko – Moroni, Komory (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Komory

Impresívne Komory v Indickom oceáne sa zaraďujú do reťaze Komorských ostrovov (kde geograficky patrí aj francúzske zámorské teritórium Mayotte – mimochodom súčasť Európskej Únie). Nachádzajú sa v Mozambickom prielive, približne 600 km na východ od čierneho kontinentu (resp. od Mozambiku) a zhruba 400 km severne od pobrežia rozľahlého Madagaskaru.

Nádherné ostrovy Grande Comore, Anjouan a Mohéli zaujmú najmä svojimi príjemnými plážami s priezračným azúrovým morom a vynikajúcimi podmienkami na pohodové kúpanie či objavovanie fascinujúceho podmorského sveta farebných koralov. Skúste si odskočiť aj na dramatické (spomenuté) francúzske Mayotte alebo na magický susedný Madagaskar.

0

Add a Comment