VLetenky

Komory s Kenya Airways za 445 EUR

Comoros
Nyumashiwa Beach na ostrove Mohéli (foto: Daimm269/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Ak by ste radi uvideli tropické ostrovy Indického oceánu, mohla by Vám padnúť vhod ponuka Kenya Airways (a partnerských Air France-KLM zo Sky Team) na súostrovie Komory (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Komory (do Moroni) v juhovýchodnej Afrike sa dajú kúpiť za 445 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 26.10.-15.12.2021 a 01.01.-30.06.2022, min. dobu pobytu 3 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od januára do mája 2022.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Komory nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 11. januára a návrat z komorského Moroni (HAH) dňa 26. januára 2022.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Moroni za 445 EUR (11.01.-26.01.2022)

VIE-HAH
Viedeň, Rakúsko – Moroni, Komory (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Komory

Impresívne Komory v Indickom oceáne sa zaraďujú do reťaze Komorských ostrovov (kde geograficky patrí aj francúzske zámorské teritórium Mayotte – mimochodom súčasť Európskej Únie). Nachádzajú sa v Mozambickom prielive, pribižne 600 km na východ od čierneho kontinentu (resp. od Mozambiku) a zhruba 400 km severne od pobrežia rozľahlého Madagaskaru.

Nádherné ostrovy Grande Comore, Anjouan a Mohéli zaujmú najmä svojimi príjemnými plážami s priezračným azúrovým morom a vynikajúcimi podmienkami na pohodové kúpanie či odhaľovanie fascinujúceho podmorského sveta farebných koralov. Skúste si odskočiť aj na dramatické (spomenuté) francúzske Mayotte alebo na magický susedný Madagaskar.

0