VLetenky

Komory s Kenya Airways od 450 EUR

Comoros
Scenérie Indického oceánu na ostrove Grande Comore (foto: John Crane/Flickr/CC BY 2.0)

Ak by ste radi spoznali tropické ostrovy Indického oceánu, mohla by sa Vám hodiť ponuka Kenya Airways (a partnerských Air France-KLM zo Sky Team) na súostrovie Komory (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Komory (do Moroni) v juhovýchodnej Afrike sa predávajú za 450 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 01.09.-15.12.2021 a 01.01.-30.06.2022, min. dobu pobytu 3 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od novembra 2021 do marca 2022.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Komory nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 2. novembra a návrat z komorského Moroni (HAH) dňa 19. novembra 2021.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Moroni za 450 EUR (02.11.-19.11.2021)

VIE-HAH
Viedeň, Rakúsko – Moroni, Komory (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Komory

Pôsobivé Komory v Indickom oceáne sa radia do reťaze Komorských ostrovov (kde geograficky patrí i francúzske zámorské teritórium Mayotte – mimochodom súčasť Európskej Únie). Nachádzajú sa v Mozambickom prielive, zhruba 600 km na východ od čierneho kontinentu (resp. od Mozambiku) a približne 400 km severne od pobrežia rozľahlého Madagaskaru.

Prekrásne ostrovy Grande Comore, Anjouan a Mohéli upútajú hlavne svojimi pohodovými plážami s priezračným azúrovým morom a výbornými podmienkami na príjemné kúpanie či objavovanie fantastického podmorského sveta farebných koralov. Skúste si odskočiť aj na magické (spomenuté) francúzske Mayotte alebo na dramatický susedný Madagaskar.

0