VLetenky

Komory s Kenya Airways od 298 EUR

Komory
Koralový svet Indického oceánu v oblasti súostrovia Komory (foto: Derek Keats/Flickr/CC BY 2.0)

Za objavovaním tropických ostrovov Indického oceánu láka zaujímavý tarif spoločnosti Kenya Airways (v spolupráci s partnermi zo Sky Team) na návštevu súostrovia Komory (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Komory (do Moroni) v juhovýchodnej Afrike sú v predaji za 298 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 16.08.-15.12. a 01.01.-30.06., max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od konca marca do konca mája 2019.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Komory nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 31. marca a návrat z komorského Moroni (HAH) dňa 16. apríla 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Moroni za 298 EUR (31.03.-16.04.2018)

VIE-HAH
Viedeň, Rakúsko – Moroni, Komory (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Komory

Pôsobivé Komory v Indickom oceáne sa radia do reťaze Komorských ostrovov (kde geograficky patrí i francúzske zámorské teritórium Mayotte – mimochodom súčasť Európskej Únie). Nachádzajú sa v Mozambickom prielive, zhruba 600 km na východ od čierneho kontinentu (resp. od Mozambiku) a približne 400 km severne od pobrežia rozľahlého Madagaskaru.

Prekrásne ostrovy Grande Comore, Anjouan a Mohéli upútajú hlavne svojimi pohodovými plážami s priezračným azúrovým morom a výbornými podmienkami na pohodové kúpanie či odhaľovanie fantastického podmorského sveta farebných koralov. Skúste si odskočiť i na magické (spomenuté) francúzske Mayotte alebo na dramatický susedný Madagaskar.

0