VLetenky

Komory s Ethiopian Airlines od 550 EUR

Chindini Beach
Indický oceán v podobe Chindini Beach na juhu Grande Comore (foto: David Stanley/Flickr/CC BY 2.0)

Ak by ste radi spoznali tropické ostrovy Indického oceánu, mohla by sa Vám hodiť ponuka spoločnosti Ethiopian Airlines (Star Alliance) na návštevu súostrovia Komory (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Komory (do Moroni) v juhovýchodnej Afrike sa dajú kúpiť za 550 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 1. apríla do 30. júna 2017, min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 7. apríla (alebo do aktualizácie tarifu/do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od polovice apríla do polovice júna 2017.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Komory nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 30. apríla a návrat z komorského Moroni (HAH) dňa 13. mája 2017.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Moroni za 550 EUR (30.04.-13.05.2017)

Komory

Impresívne Komory v Indickom oceáne sa zaraďujú do reťaze Komorských ostrovov (kde geograficky patrí aj francúzske zámorské teritórium Mayotte – mimochodom súčasť Európskej Únie). Nachádzajú sa v Mozambickom prielive, približne 600 km východne od čierneho kontinentu (resp. od Mozambiku) a zhruba 400 km severne od pobrežia rozľahlého Madagaskaru.

Nádherné ostrovy Grande Comore, Anjouan a Moheli upútajú najmä svojimi príjemnými plážami s priezračným azúrovým morom a vynikajúcimi podmienkami na pohodové kúpanie či odhaľovanie fascinujúceho podmorského sveta farebných koralov. Skúste si odskočiť aj na dramatické (spomenuté) francúzske Mayotte alebo na magický susedný Madagaskar.

0