VLetenky

Komory s Ethiopian Airlines od 528 EUR

Mohéli Idsland
Indický oceán v podobe ostrova Mohéli na juhu Komorov (foto: Daryl Wallace/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Pokiaľ by ste radi uvideli tropické ostrovy Indického oceánu, mohla by Vám padnúť vhod ponuka spoločnosti Ethiopian Airlines (Star Alliance) na návštevu súostrovia Komory (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Komory (do Moroni) v juhovýchodnej Afrike sa predávajú za 528 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 01.04.-31.05., 16.09.-30.09. a 01.12.-10.12.2018, min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu hpreuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Komory nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 22. septembra (sobota) a návrat z komorského Moroni (HAH) dňa 29. septembra 2018 (sobota).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Moroni za 528 EUR (22.09.-29.09.2018 / sobota – sobota)

VIE-HAH

Komory

Pôsobivé Komory v Indickom oceáne sa radia do reťaze Komorských ostrovov (kde geograficky patrí i francúzske zámorské teritórium Mayotte – mimochodom súčasť Európskej Únie). Nachádzajú sa v Mozambickom prielive, zhruba 600 km na východ od čierneho kontinentu (resp. od Mozambiku) a približne 400 km severne od pobrežia rozľahlého Madagaskaru.

Prekrásne ostrovy Grande Comore, Anjouan a Mohéli upútajú hlavne svojimi pohodovými plážami s priezračným azúrovým morom a výbornými podmienkami na príjemné kúpanie či objavovanie fantastického podmorského sveta farebných koralov. Skúste si odskočiť i na magické (spomenuté) francúzske Mayotte alebo na dramatický susedný Madagaskar.

0