VLetenky

Komory s Ethiopian Airlines od 484 EUR

Komory
Koralový svet Indického oceánu v oblasti súostrovia Komory (foto: Derek Keats/Flickr/CC BY 2.0)

Ak by ste radi spoznali tropické ostrovy Indického oceánu, mohla by sa Vám hodiť ponuka spoločnosti Ethiopian Airlines (Star Alliance) na návštevu súostrovia Komory (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Komory (do Moroni) v juhovýchodnej Afrike sú v predaji za 484 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 20. apríla do 10. júna 2018, min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 30. marca (do aktualizácie tarifu / vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas horeuvedenej doby platnosti tarifu (t.j. s odletom od konca apríla do polovice júna 2018).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Komory nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 24. apríla a návrat z komorského Moroni (HAH) dňa 9. mája 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Moroni za 484 EUR (24.04.-09.05.2018)

VIE-HAH
Viedeň – Moroni / Komory (mapa: OpenStreetMap.org a jeho prispievatelia/CC BY-SA 2.0/ODbL 1.0)

Komory

Impresívne Komory v Indickom oceáne sa zaraďujú do reťaze Komorských ostrovov (kde geograficky patrí aj francúzske zámorské teritórium Mayotte – mimochodom súčasť Európskej Únie). Nachádzajú sa v Mozambickom prielive, približne 600 km na východ od čierneho kontinentu (resp. od Mozambiku) a zhruba 400 km severne od pobrežia rozľahlého Madagaskaru.

Nádherné ostrovy Grande Comore, Anjouan a Mohéli upútajú najmä svojimi príjemnými plážami s priezračným azúrovým morom a vynikajúcimi podmienkami na príjemné kúpanie či objavovanie fascinujúceho podmorského sveta farebných koralov. Skúste si odskočiť aj na dramatické (spomenuté) francúzske Mayotte alebo na magický susedný Madagaskar.

0