VLetenky

Komory s Ethiopian Airlines od 482 EUR

Komory
Oblasť Nyumashiwa na ostrove Mohéli (foto: Daimm269/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Ak by ste radi uvideli tropické ostrovy Indického oceánu, mohla by Vám padnúť vhod ponuka spoločnosti Ethiopian Airlines (Star Alliance) na prehliadku súostrovia Komory (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Komory (do Moroni) v juhovýchodnej Afrike sa dajú kúpiť za 482 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 01.04.-11.04. a 21.04.-31.05.2019, min. dobu pobytu 4 dni, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu apríla 2019.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Komory nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 1. apríla a návrat z komorského Moroni (HAH) dňa 9. apríla 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Moroni za 482 EUR (01.04.-09.04.2019)

VIE-HAH
Viedeň, Rakúsko – Moroni, Komory (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Komory

Impresívne Komory v Indickom oceáne sa zaraďujú do reťaze Komorských ostrovov (kde geograficky patrí aj francúzske zámorské teritórium Mayotte – mimochodom súčasť Európskej Únie). Nachádzajú sa v Mozambickom prielive, približne 600 km na východ od čierneho svetadielu (resp. od Mozambiku) a zhruba 400 km severne od pobrežia rozľahlého Madagaskaru.

Nádherné ostrovy Grande Comore, Anjouan a Mohéli upútajú najmä svojimi príjemnými plážami s priezračným azúrovým morom a vynikajúcimi podmienkami na príjemné kúpanie či objavovania fascinujúceho podmorského sveta farebných koralov. Skúste si odskočiť aj na dramatické (spomenuté) francúzske Mayotte alebo na magický susedný Madagaskar.

0