VLetenky

Kolumbijská Valle del Cauca s KLM od 439 EUR

Gorgona and Gorgonilla
Pacifické ostrovy Isla Gorgona a Isla Gorgonilla (foto: AVIATUR/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

S ponukou Air France-KLM z leteckej aliancie Sky Team (v spolupráci s partnermi) máte šancu vyraziť (nielen) do kolumbijského departmentu Valle del Cauca (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kolumbijského Cali (Valle del Cauca) sa predávajú za 439 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 01.02.-23.06. a 29.08.-10.12.2018, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 13. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve hlavne (s odletom) od začiatku mája do polovice júna a od začiatku septembra do začiatku decembra 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Valle del Cauca môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 8. mája s návratom z kolumbijského Cali (CLO) dňa 22. mája 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Cali (Valle del Cauca) za 439 EUR (08.05.-22.05.2018)

VIE-CLO

Valle del Cauca (Kolumbia)

“Rovníkový” department Valle del Cauca na kolumbijskom juhozápade nájdete v susedstve Pacifiku (smerom na západ) a niektorých ďalších pútavých miestnych administratívnych oblastí. Rušné 2,4- miliónové Cali (1018 m) alias Santiago de Cali, administratívno-politické centrum, Vás očakáva v južnej partii regiónu na úpätí horskej reťaze pohoria Farallones de Cali (4050 m).

Skvelé horské panorámy v širšom okolí Cali

Nenechajte si ujsť panoramatický výhľad na 3,4-miliónovú mestskú aglomeráciu z miestnej dominanty, 46-poschodovej výškovej budovy “Torre de Cali” (183,5 m). Milovníkov horských scenérií poteší neďaleké mestečko Pance v blízkosti už spomenutého masívu Farallones de Cali (s rovnomenným národným parkom “Parque nacional natural Farallones de Cali”).

Pacifická Buenaventura

Asi o 100 km ďalej smerom na severozápad od Cali Vás privíta na brehoch Tichého oceánu (nazývanej aj “Pacifica”) 350-tisícová Buenaventura. V tomto kolumbijskom kúte (mimo vychodených cestovateľských chodníčkov) upúta svojimi plážovými scenériami Playa Ladrilleros. Buenaventura poslúži aj ako východisko výletov na tichomorské tropické súostrovie Isla Gorgona (národný park) s výbornými podmienkami na objavovanie zázrakov záhadného farebného podmorského sveta Pacifiku (nachádza sa asi 50 km od pobrežia už v susednom departmente Cuca).

0