VLetenky

Kolumbijská Valle del Cauca s Air France od 447 EUR

Playa Ladrilleros
“Pacifica” – Buenaventura s Playa Ladrilleros (foto: Frank_am_Main/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Do kolumbijského departmentu Valle del Cauca sa máte možnosť vypraviť vďaka ponuke Air France-KLM (z leteckej aliancie Sky Team) v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kolumbijského Cali (Valle del Cauca) sa predávajú za 447 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 02.03.-23.06. a 29.08.-30.11.2021, min. dobu pobytu 4 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 18. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od mája do novembra 2021.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Valle del Cauca nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 1. mája s návratom z kolumbijského Cali (CLO) dňa 15. mája 2021.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Cali (Valle del Cauca) za 447 EUR (01.05.-15.05.2021)

VIE-CLO

Viedeň, Rakúsko – Cali, Kolumbia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Valle del Cauca (Kolumbia)

“Rovníkový” department Valle del Cauca na kolumbijskom juhozápade nájdete v susedstve Pacifiku (smerom na západ) a niektorých ďalších lákavých miestnych administratívnych oblastí. Pulzujúce 2,4- miliónové Cali (1018 m) alias Santiago de Cali, administratívno-politické centrum, Vás čaká v južnej časti regiónu na úpätí horskej reťaze pohoria Farallones de Cali (4050 m).

Úžasné horské panorámy v širšom okolí Cali

Nenechajte si ujsť panoramatický výhľad na 3,4-miliónovú mestskú aglomeráciu z miestnej dominanty, 46-poschodovej výškovej budovy “Torre de Cali” (183,5 m). Milovníkov horských scenérií osloví neďaleké mestečko Pance blízko už spomenutého masívu Farallones de Cali (s rovnomenným národným parkom “Parque nacional natural Farallones de Cali”).

Pacifická Buenaventura

Asi o 100 km ďalej smerom na severozápad od Cali Vás privíta na brehoch Tichého oceánu (nazývanej i “Pacifica”) 350-tisícová Buenaventura. V tomto kolumbijskom kúte (mimo vychodených cestovateľských chodníčkov) zaujme svojimi plážovými scenériami Playa Ladrilleros. Buenaventura poslúži i ako východisko výletov na tichomorské tropické súostrovie Isla Gorgona (národný park) s vynikajúcimi podmienkami na objavovanie zázrakov záhadného farebného podmorského sveta Pacifiku (nachádza sa asi 50 km od pobrežia už v susednom departmente Cuca).

0