VLetenky

Kolumbijská Riohacha s Lufthansou od 701 EUR

Cartagena
Karibská Riohacha, centrum regiónu La Guajira (foto: Zero Gravity/Wikimedia Commons/CC0)

Do kolumbijského departmentu La Guajira sa máte príležitosť vypraviť s ponukou leteckej spoločnosti Lufthansa (Star Alliance) v spolupráci s miestnymi partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kolumbijského karibského mesta Riohacha sú v predaji za 701 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 13. apríla 2022 do 31. marca 2023, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od septembra 2022 do februára 2023.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Kolumbie nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 7. septembra s návratom z karibského mesta Riohacha (RCH) dňa 21. septembra 2022.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Riohacha za 701 EUR (07.09.-21.09.2022)

VIE-RCH

Viedeň, Rakúsko – Riohacha, Kolumbia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Kolumbia

Santa Marta, Barranquilla a Cartagena (pobrežie)

Úžasné národné parky východného (karibského) pobrežia

Fanúšikov pešej aj vysokohorskej turistiky a dych berúcich scenérií by mohli okúzliť národné parky blízko príťažlivého karibského letoviska Santa Marta, ponúkajúce všetko od prekrásnych pláží až po zasnežené vrcholky hôr. Fantastický “Parque Nacional Natural Tayrona” a divoký “Parque Nacional Natural Sierra Nevada de Santa Marta” Vás rozhodne nesklamú.

Ohromujúca Sierra Nevada

V gigantickom pohorí Sierra Nevada (de Santa Marta) nájdete aj najvyšší vrch Kolumbie, ktorým bude s (cca) 5700 m buď Pico Cristóbal Colón (Hora Krištofa Kolumba) alebo Pico Simón Bolívar – presná výška oboch masívov vzhľadom na ich nedostupnosť patrí k veľkým neznámym, z čoho pramení aj neistota s ohľadom bodu s reálne najväčšou nadmorskou výškou na území celej Kolumbie. Táto tajomná oblasť sa nachádza výrazne mimo vychodených cestovateľských chodníčkov, keďže sa jedná o zakázané a posvätné územie miestnych indiánskych kmeňov.

0