VLetenky

Kolumbijská Riohacha s Aviancou od 711 EUR

La Guajira
Karibské Palomino (Dibulla) v regióne La Guajira (foto: Juan Gómez/Flickr/CC BY 2.0)

Do kolumbijského departmentu La Guajira máte šancu vyraziť s ponukou spoločnosti Avianca (Star Alliance) v spolupráci s aliančnými partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kolumbijského karibského mesta Riohacha sa predávajú za 711 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 06.08.-14.12. a 24.12.2022-27.06.2023, min. dobu pobytu 5 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od januára do mája 2023.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Kolumbie môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 9. februára s návratom z karibského mesta Riohacha (RCH) dňa 23. februára 2023.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Riohacha za 711 EUR (09.02.-23.02.2023)

VIE-RCH

Viedeň, Rakúsko – Riohacha, Kolumbia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Kolumbia

Santa Marta, Barranquilla a Cartagena (pobrežie)

Skvelé národné parky východného (karibského) pobrežia

Priaznivcov pešej aj vysokohorskej turistiky a dych berúcich scenérií by mohli očariť národné parky v blízkosti pôvabného karibského letoviska Santa Marta, núkajúce všetko od nádherných pláží až po zasnežené vrcholky hôr. Fascinujúci “Parque Nacional Natural Tayrona” a divoký “Parque Nacional Natural Sierra Nevada de Santa Marta” Vás rozhodne nesklamú.

Omračujúca Sierra Nevada

V gigantickom pohorí Sierra Nevada (de Santa Marta) nájdete aj najvyšší vrch Kolumbie, ktorým bude s (cca) 5700 m buď Pico Cristóbal Colón (Hora Krištofa Kolumba) alebo Pico Simón Bolívar – presná výška oboch masívov vzhľadom na ich nedostupnosť patrí k veľkým neznámym, z čoho pramení aj neistota s ohľadom bodu s reálne najväčšou nadmorskou výškou v rámci celej Kolumbie. Táto tajuplná oblasť sa nachádza výrazne mimo vychodených cestovateľských chodníčkov, keďže sa jedná o zakázané a posvätné územie miestnych indiánskych kmeňov.

0