VLetenky

Kolumbijská Antioquia s KLM od 435 EUR

Antioquia
Guatapé (1925 m) pri pohľade z homole “La Piedra” (2135 m) (foto: Diego Robayo/Flickr/CC BY-SA 2.0)

S ponukou koncernu Air France-KLM z leteckej aliancie Sky Team (v spolupráci s partnermi) máte šancu objaviť (nielen) department Antioquia v juhoamerickej Kolumbii (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kolumbijského mesta Medellín kúpite za 435 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 30.01.-23.06. a 29.08.-10.12.2018, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 13. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve hlavne (s odletom) v čase od začiatku mája do začiatku júna a od začiatku septembra do konca novembra 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Antioquie môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 9. mája s návratom z kolumbijského Medellínu (MDE) dňa 22. mája 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Medellín za 435 EUR (09.05.-22.05.2018)

VIE-MDE

Nízkonákladová doprava po Kolumbii

Letecké presúvanie sa po celkom gigantickej Kolumbii (s rozlohou viac ako 1,14 milióna km²) skúste vyriešiť vcelku jednoduchým spôsobom využitím služieb domácich low cost carriers, t.j. kolumbijských nízkonákladových leteckých spoločností ako EasyFly a VivaColombia.

Antioquia (Kolumbia)

Department Antioquia na kolumbijskom severozápade zasahuje od karibského prístavu Turbo pomerne hlboko do hornatého vnútrozemia. Rušný 2,5-miliónový Medellín (1495 m) s 3,7 milióna obyvateľov v širšej aglomerácii (druhé najväčšie sídlo Kolumbie hneď za hlavným mestom Bogotá), administratívno-politické centrum oblasti, Vás očakáva v južnej partii Antioquie.

Jazerné Guatapé

Od ruchu pulzujúceho veľkomesta Medellín si máte možnosť oddýchnuť v neďalekom Guatapé (1925 m) na brehoch rovnomenného jazera s množstvom malebných zátok ostrovčekov. Vychutnajte si panoramatický výhľad na široké okolie tohto obľúbeného mestečka, prezývaného aj “Pueblo de Zócalos”, z miestnej dominanty – impozantnej skalnej homole “La Piedra” alias “El Peñol ” (2135 m).

Karibské Turbo

Na opačnom konci departmentu (asi 330 km na SZ od Medellínu alebo 8 hodín po zemi) nájdete na brehu Karibiku a okraji Darién Gap (na severnom konci juhoamerickej “polovice” Pan-American Highway) asi 170-tisícový prístav Turbo, ktorý možno využiť aj na pozemnú cestu (lodnou dopravou) do susednej Panamy cez prihraničné kolumbijské prístavisko Capurgana do Puerto Obaldia (Kuna Yala).

0